Logowanie
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu
Strona główna
Album fotograficzny
Kontakt
O szkole
Więcej
Aktualności
Kalendarz
Plan lekcji
Nawigacja
Strona główna
Aktualności
Oficjalna strona 3 LO
Librus
Fanpage na Facebook
Plan lekcji
Zastępstwa
Album fotograficzny
O szkole
Kalendarz
Nauczyciele
Oddziały (klasy)
Przedmioty
Kontakt
Sale szkolne
Logowanie
Wersja mobilna
Lista nauczycieli
Arkadiusz Achtelik
Achtelik
Joanna Adam
Adam Joanna
Wychowawca:
1b
Anna Antonowicz
Antonowicz
Wychowawca:
1f
Mikołaj Bartoszek
Bartoszek Mikołaj
Anna Błaszczykowska
Błaszczykowska
Wychowawca:
2f
Dagmara Burnus
Burnus Dagmara
Wychowawca:
2d
Agnieszka Ceglińska
Ceglinska
Wychowawca:
3nb
Agnieszka Cwołek
Cwołek Agnieszka
Magdalena Darmoń
Darmoń Magdalena
Roman Drohojowski
Drohojowski Roman
Wychowawca:
1d
Katarzyna Fic
Fic Katarzyna
Wychowawca:
3nc
Artur Glombik
Glombik
Wychowawca:
4na
Szymon Głodny
Głodny Szymon
Anna Grabka
Grabka
Wychowawca:
2e
Anna Hruby
Hruby Anna
Szymon Jakóbik
Jakóbik Szymon
Wychowawca:
3ne
Joachim Jałowiecki
Jałowiecki
Barbara Jamroży
Jamroży Barbara
Ewa Kandziora
Kandziora Ewa
Jakub Karch
Karch Jakub
Katarzyna Karch
Karch Katarzyna
Katarzyna Kiklińska
Kiklińska Katarzyna
Mariusz - ksiądz Kostka
ks.Kostka Mariusz
Patrycja Koźlik
Koźlik Patrycja
Ewelina Kucharz
Kucharz
Katarzyna Kupiec
Kupiec Katarzyna
Małgorzata Kwiatkowska
Kwiatkowska
Danuta Lee
Lee Danuta
Mariusz Łochunko
Łochunko Mariusz
Agnieszka Małańczuk
Małańczuk Agnieszka
Aleksandra Marian
Marian Aleksandra
Ewa Masternak
Masternak Ewa
Wychowawca:
4ne
Marek Matlok
Matlok Marek
Edyta Michajłow-Bluszcz
Michajłow Bluszcz Edyta - psycholog
Monika Niezgoda
Niezgoda Monika
Wychowawca:
2b
Magdalena Nowak
Nowak Magdalena
Wychowawca:
1g
Justyna Nowak-Wieszyńska
Nowak Wieszyńska Justyna
Wychowawca:
4nf
Andrzej Pasek
Pasek Andrzej
Wychowawca:
2a
Agnieszka Pilch-Nanowska
Pilch Agnieszka
Zofia Pindur
Pindur Zofia
Izabela Pordzik-Olcha
Pordzik Izabela
Barbara Rabsztyn
Rabsztyn
Bożena Radosz
Radosz Bożena
Magdalena Robotycka
Robotycka Magdalena
Anetta Rolińska
Rolińska Anetta
Katarzyna Różalska
Różalska Katarzyna
Jolanta Sazanów
Sazanow Jolanta
Lucyna Sazanów
Sazanów Lucyna
Wychowawca:
3nf
Agnieszka Senderowicz
Senderowicz
Wychowawca:
3nd
Ewa Skoczylas
Skoczylas Ewa
Wychowawca:
4nb
Katarzyna Stachyra
Stachyra Katarzyna
Wychowawca:
2c
Urszula Stankowska
Stankowska Urszula
Wychowawca:
1e
Piotr Stefańczyk
Stefańczyk Piotr
Wychowawca:
4nd
Aneta Stępień
Stępień Aneta
Grażyna Strużyna-Handke
Strużyna
Wychowawca:
4nc
Maciej Śliwa
Śliwa Maciej
Andrzej Taca
Taca Andrzej
Anna Taca
Anna Taca
Walerian Warzecha
Warzecha Walerian
Aureliusz Wieczorek
Aureliusz Wieczorek
Iwona Wieczorek-Bartkowiak
Wieczorek Iwona
Klaudia Wiencierz
Wiencierz Klaudia
Artur Wiśniowicz
Wiśniowicz Artur
Wychowawca:
2g
Małgorzata Wlisłocka
Wlisłocka Małgorzata
Wychowawca:
1a
Magdalena Wojtaś
Wojtaś Magdalena
Halina Wolińska-Kruszelnicka
Kruszelnicka
Dariusz Wróbel
Wróbel
Wychowawca:
3na
Monika Zajdel
Zajdel Monika
Joanna Zarzyczna
Zaczyczna Joanna
Danuta Zielińska - Kowalik
Zielińska- Kowalik Danuta
Joanna - pedagog Zimała
Zimała Joanna pedagog
Paweł Żmuda
Żmuda Paweł
Wychowawca:
1c
Aktualności
Aktualizacja danych
Aktualizacja danych
Kontakt
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Zabrzu
ul. Sienkiewicza 33, 41-800 Zabrze
004832 2715980
Galeria zdjęć
RSS
|
Kontakt
|
Mapa strony
|
Polityka prywatności